OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:1. Za nami czas Wielkiego Postu z jego szczególną kulminacją - przeżywaniem pamiątki Wieczerzy Pańskiej (W. Czwartek) oraz Męki i Śmierci Pana Jezusa (W. Piątek). Dziś jest już radość płynąca z faktu Zmartwychwstania Chrystusa, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią - tak Boży Syn wypełnił plan Ojca, plan zbawienia człowieka, Boży Plan Miłości.

2. Szczególnie dziękuję Ks. Ryszardowi Szymanikowi SChr za prowadzenie nas ścieżkami rekolekcyjnymi, jako przygotowanie do świadomego przeżywania wspomnianych wydarzeń Triduum Paschalnego oraz za pozostanie z nami przez okres świąteczny. Niech Pan Bóg udziela Mu swego błogosławieństwa, obdarza zdrowiem i siłami na dalsze lata kapłańskiej posługi.

3. Dziś w Niedzielę Zmartwychwstania oraz jutro w Poniedziałek Wielkanocny w kościele Św. Patryka (Oldham) zostanie przeprowadzona na zakończenie mszy św. dodatkowa zbiórka dobrowolnych ofiar, przeznaczona na utrzymanie tego kościoła.

4. W przyszłą niedzielę - drugą Wielkanocną, 7. Kwietnia, obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. W Wielki Piątek rozpoczęła się Nowenna przed tą Uroczystością. Zachęcam wszystkich do modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia, do zapoznania się z Dzienniczkiem Św. Siostry Faustyny Kowalskiej.
Tak się składa, że w tę niedzielę, grupa młodzieży z naszej parafii otrzyma sakrament dojrzałości chrześcijańskiej - bierzmowanie. Gratulujemy i otaczamy Was naszą modlitwą.

5. W dniach 15-20 kwietnia nie będzie mszy św. w naszych Ośrodkach. Księża uczestniczą w swoich rekolekcjach kapłańskich.

6. W 4. Niedzielę Wielkanocy - Dobrego Pasterza - 21. Kwietnia zostanie przeprowadzona dodatkowa zbiórka dobrowolnych ofiar z przeznaczeniem na kształcenie przyszłych kapłanów w naszym seminarium duchownym.

7. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w Liturgię Wielkiego Tygodnia - czytania i śpiewy. Serdeczne podziękowania za złożone ofiary podczas Adoracji Krzyża (W. Piątek) oraz podczas poświęcenia pokarmów (W. Sobota).
Gorące podziękowania S. Natalii za poświęcony czas i wysiłek w przygotowanie dekoracji - Ciemnic i Grobów - w naszych Ośrodkach. Bóg zapłać!!!

8. Pamiętamy o ks. Proboszczu Wojciechu podczas Jego rehabilitacji, wspieramy naszą modlitwą w dochodzeniu do pełni sił i zdrowia.

9. Wszystkim życzymy Błogosławionych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych! Happy Easter!  

Solenizantom miesiąca, obchodącym urodziny i rocznice słubu życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.
-------------------------------------------------------------------------
Dziękując za wsparcie naszych Parafii przypominam numery kont na które można przekazywać ofiary:

PCM Rochdale: Account No. 00622849 Sort code: 30-94-57
PCM Oldham: Account No. 00622393 Sort code: 30-94-57

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRUPA AA W ROCHDALE


W każdą niedzielę miesiąca o godz. 13:00 odbywa się
spotkanie grupy AA, a w pierwszą niedzielę miesiąca jest otwarte dla wszystkich.
Kontakt: Roman - tel. 07724 67 01 80 39Ogłoszenia
(kliknij powyżej aby otworzyć)
Biuletyn parafialny na kwiecien